ELVIS CENTRUM

International Centre Of Elvis Presley

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-01-16 20:36:37

violetta
Użytkownik
Serwis

Ekspert

Najpierw cytat i pytanie: o kim i kto tak sie wypowiada?

"Krzysztof wyrósł na kulcie Elvisa Presleya, który w młodych latach był wspaniały, był siłą, młodym królem rock and rolla. Lecz pod koniec życia zaczął się staczać. Kiedy umierał w 1977 roku był karykaturą piosenkarza rockandrollowego. Przed śmiercią był roztyty, osłabiony, zagubiony, otępiały, nieruchawy, czasem przerywał koncerty, był ubrany w stroje zupełnie do rock and rolla niepasujące. Wszyscy po kolei opuszczali go, żona, córka prawdziwi przyjaciele... A Krzysiek być może nie widział tego upadającego mitu Elvisa. W Ameryce sprawił sobie ubranie pod Presleya, z cekinami. "

O Krzysztofie Klenczonie wspomina Marek Gaszynski.

Nie musze przekonywac,ze mnie, jako wielbicielke Elvisa, zabolalo,ze takie slowa padaja pod adresem idola.
Podwojnie sie czuje zawiedziona,gdyz poznalam Marka Gaszynskiego osobiscie, jako jednego z ekspertow "mojej" Wielkiej Gry.
Musze powiedziec,ze jego wiedza o Presleyu nie byla ogromna / wszak jest dziennikarzem muzycznym,a wiec o szerokim kregu zainteresowan/,ale jak sobie przypominam z naszej rozmowy po nagraniu programu,jego uwielbienie dla Presleya bylo potezne.

Rowniez ja go wprawilam w zdumienie.
Nie dlatego bynajmniej,ze wygralam konkurs, ale ze przyznalam sie,ze mam przepisana jego ksiazke.
Tak jest.Jakims cudem udalo mi sie wypozyczyc jego pozycje o muzykach rock'n'rolla i przepisalam wszystkie rozdzialy o Elvisie.Do dzisiaj mam ten zeszyt :-)
BTW wspominam tamte czasy z sentymentem, mimo wszystko.
Docenialam kazdy centymetr kwadratowy zdjecia z Elvisem i bylam szczesliwa, gdy wklejalam "zdobycz" do zeszytu :-)
Natomiast pamietam "wypadek",ze tak niefortunnie rozmazalam klej, ze przebilo na druga strone i zamiast oczu pojawila sie plama.Rozpacz! :-) Poplakalam sie. Ale wtedy bylam nastolatka.....a dzisiaj sie usmiecham do wspomnien :-)

pozdr

link do wspomnianego artykulu

http://muzyka.onet.pl/publikacje/wywiad … omosc.html

Stopka forum