ELVIS CENTRUM

International Centre Of Elvis Presley

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-02-18 18:26:44

Danusia
Administrator

Apel!!!

Kochani członkowie forum!
Pozwolę sobie o coś Was poprosić:
Otóż jest nas już 536 osób, a czasami a właściwie ciągle mam uczucie, że tak naprawdę  jest tutaj tylko kilka osób, które można zliczyć na palcach jednej ręki!
Czemu to piszę?  Ano po to abyście kochani od czasu do czasu choć skomentowali tą czy inną wiadomość, film, zdjęcie - cokolwiek, o czym na forum piszemy, by był jakiś odzew forumowiczów, by to nie była tylko "radosna twórczość sobie a muzom".
Dzięki za uwagę!

"Until we meet again, may God bless you…adios." Elvis Presley

#2 2012-02-18 20:16:40

Viola65
Użytkownik

Re: Apel!!!

Podzielam Twoje odczucia Danusiu:)

*Always on my mind*

#3 2012-02-19 10:08:17

TeresaElvis
Administrator

Ale jak to się porobiło, każdy swoje fora otwiera, bo każdy chce być na górze, myśląc że mu za to płaca. Szkoda na to co się porobiło między" fanami "i "pseudo-fanami". Ktoś inny , kosztem kogoś chce zbić fortunę, zniszczę na internecie(słownie) niejakiego" Mario" - Mariusz Ogiegło, który jest oszustem, wisi ludziom pieniądze za biuletyny, za koncert , który był w Krakowie, o mało co a trafił by do więzienia, ja pożyczyłam jemu dość okrągłą sumę, kilkanaście tysięcy i po dziś dzień unika mnie jak ognia. Z moich materiałów zrobił  niby swoją książkę,codziennie pisze bloga i wielce szczęśliwy jest posiadając mój materiał przewodni. Przez niego praktycznie wszystko się rozpadło. Oddaj pieniądze ludziom i mnie !!!!!!!!

Czasem wydaje mi się , że to sen, ale mam nadzieję, że nigdy się nie obudzę. ELVIS

#4 2012-02-21 18:47:55

Moody Blue
Użytkownik

Rozumiem, Tereso, że na tę książkę, którą pan Ogiegło obiecywał kiedyś na forum, to nie mamy co czekać?

I don't believe that death is the end

#5 2012-02-21 19:00:12

TeresaElvis
Administrator

No w marzeniach możesz mieć. Oszukał totalnie wszystkich .

Czasem wydaje mi się , że to sen, ale mam nadzieję, że nigdy się nie obudzę. ELVIS

#6 2012-02-23 20:59:47

Danusia
Administrator

Przeszło pół miliona członków i dalej taka cisza na forum aż mrozi...! Nie rozumiem tego.

#7 2012-03-19 21:00:25

Danusia
Administrator

Danusia napisał(a):

Przeszło pół miliona członków i dalej taka cisza na forum aż mrozi...! Nie rozumiem tego.

#8 2012-03-19 21:54:17

TeresaElvis
Administrator

Hehe te członki to wiesz kto to Dana ! bez komentarzy, każdy teraz sobie fora robi.

#9 2012-03-20 07:30:22

Danusia
Administrator

Niech robią swoje fora; 'Na zdrowie", tylko to nie powinno przeszkadzać w zabieraniu głosu, dyskusji na różne tematy zamieszczane na forum.
Zadaniem forum jest łączyć a nie dzielić fanów i wielbicieli Króla.
Tutaj możemy dzielić się swymi spostrzeżeniami i emocjami dotyczącymi naszego Idola!
No i nie wiem po co to piszę, bo pewnie znów nie będzie żadnego odzewu...img/smilies/sad

#10 2012-03-21 06:21:10

Max
panna

Masz Rację Teresko że  przez Mario wszystko legło w gruzach, a szkoda.

http://i17.photobucket.com/albums/b82/Charmed31/Elvis%20Presley/tcb_elvis_gif.gif

#11 2012-03-21 08:25:20

Danusia
Administrator

Marlena napisał(a):

Masz Rację Teresko że  przez Mario wszystko legło w gruzach, a szkoda.

No to ja tu czegoś nie rozumiem, bo co ma jakakolwiek sprawa z Mario czy z kimkolwiek innym do udzielania się na forum, do komentowania i wysyłania postów? Z pewnością nic!

#12 2012-03-22 13:12:41

TeresaElvis
Administrator

Brak wzajemnego zaufania, oszustwo, wyłudzanie pieniędzy !!!

#13 2012-03-22 14:30:47

Danusia
Administrator

No zgoda, Tesiu, ale my tu o Elvisie więc jemu chyba możemy zaufać i 'rozmawiać' na jego temat...?! img/smilies/smile

#14 2012-03-27 12:55:48

EUROMUSIC
Użytkownik
Serwis

Przykre że takie rzeczy mają miejsce .Nie znam szczegółów i nie chcę nikogo oceniać,nie moge uwierzyć że to się dzieje wśród fanow Elvisa .img/smilies/sad   Dziwne jest też że nie integrujemy sie a dzielimy.Przykład z własnego podwórka:Byliśmy na imprezie w Krakowie,Londynie,w Kulmbach,ostatnio w Warszawie ,- a nie możemy spotkać się w Szczecinie z  ,,Guru" w kwesti Elvisa ,osobą którą darzymy dużym szacunkiem,mieszkającą w naszym mieście...

#15 2012-03-28 13:36:15

Danusia
Administrator

cytat EUROMUSIC - "Przykre że takie rzeczy mają miejsce .Nie znam szczegółów i nie chcę nikogo oceniać,nie moge uwierzyć że to się dzieje wśród fanow Elvisa .   Dziwne jest też że nie integrujemy sie a dzielimy.Przykład z własnego podwórka:Byliśmy na imprezie w Krakowie,Londynie,w Kulmbach,ostatnio w Warszawie ,- a nie możemy spotkać się w Szczecinie z  ,,Guru" w kwesti Elvisa ,osobą którą darzymy dużym szacunkiem,mieszkającą w naszym mieście..."

A któż to jest ta osoba, 'guru' w sprawach Elvisa, która nie może Wam poświęcić parę chwil uwagi? Czyżby tak wbiła się w pychę z powodu swej jak myśli 'wielkości', że z maluczkimi' jej nie po drodze?
A Nasz prawdziwy guru-Elvis, zawsze zajdywał czas dla swoich fanów i wielbicieli i bardzo ich szanował. I tu widać prawdziwą wielkość tego nieocenionego, wspaniałego człowieka i artysty - Elvisa!!!
Odnośnie innych uwag, no niestety, ja też zawsze sądziłam, że 'ludzie Elvisa'. jego fani, to najmilsza i najlepsza rodzina pod słońcem. Ale tak nie jest, jak sie uważnie przyjrzeć. Jest trochę obłudy, szyderstwa, zawiści i wszelkiej innej 'zarazy' toczącej nasz elvisowski świat!
Myślę, że trzeba po prostu robić swoje i nie zwracać uwagi na przeciwności, bo szkoda sił, zdrowia i życia na potyczki i niesnaski.
Trzymajmy się razem w zgodzie i wzajemnym szacunku, bo złączył nas swą niesłychaną dobrocią, talentem i złotym sercem Elvis, a to zobowiązuje!!!

Stopka forum