ELVIS CENTRUM

International Centre Of Elvis Presley

  • Nie jesteś zalogowany.
Z dnie 2 marca 2020 Hosting VGH.pl konczy dzialalnosc, dane stron zostana zabezpieczone, jesli chcesz przeniesc strone na swoj serwer lub ustawic przekierowanie napisz na pomoc@ehmediagroup.net

#1 2015-06-22 15:53:03

Danusia
Administrator
Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 40996

Lombard Dina Collection i fortepian Króla

Ostatnio bardzo często trafiam podczas oglądania różnej "maści" programów, na wzmianki o królu. Dziś na przyklad, podcza oglądania "Dina Collection", programu na żywo z ekzkluzywnego lombardu  w Beverly Hills, znów wieści o Elvisie. Otóz właściciel otrzymał telefoniczną wiadomość od meża aktorki Za Za Gabor, iż ten ma coś do sprzedania. Na miejscu, po zobaczeniu pięknego domu, basenu i opowieści kto kąpał się w nim i kto przebywał nader często w ich domu, oczywiście równiez Elvis, który tam sie zatrzymywał podczas kręcenia filmów, mąż Zza Zza pokazał piękny biały fortepian, mówiąc, że to właśność Elvisa, i że chce go sprzedać za 2 miliony dolarów! Własiciel lombardu-Dina, który jest wielkim fanem Króla od razu wyraził ofertę kupna. W końcu, po targu dopełniono transakcji za 1 milion dolarów i Dino stał się dumnym właścicielem pięknego, białego fortepianu Króla!
Oczywiście, fortepian miał certyfikat autentyczności!
W tym programie można dużo dowiedzieć się o aktorach i ich zastawach, czy propozycjach sprzedaży różnych przedmiotów osobistego użytku czy rekwizytów filmowych.


"Until we meet again, may God bless you…adios." Elvis Presley

Offline

 

#2 2015-06-23 08:03:01

Danusia
Administrator
Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 40996

Re: Lombard Dina Collection i fortepian Króla

I dziś znów do lombardu Dina Collection w Beverly Hills, pewien mężczyzna przyniosł do sprzedaży, pistolet Elvisa, z białą inkrustowaną kolbą! Jednak, że Dina nie miał licencji na zakup broni, umówił owego meżczyznę ze znajomym, też wielkim fanem i kolekcjonerem pamiątek Elvisa. Kilka miesięcy wstecz, pewna kobieta przyniosła pierścień, który jak twierdziła podniosła, gdy Elvis rzucił go ze sceny w publiczność. nie miała certyfikatu i do kupna nie doszło.


"Until we meet again, may God bless you…adios." Elvis Presley

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting 1.2.13
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo