ELVIS CENTRUM

International Centre Of Elvis Presley

• Nie jesteś zalogowany.
Z dnie 2 marca 2020 Hosting VGH.pl konczy dzialalnosc, dane stron zostana zabezpieczone, jesli chcesz przeniesc strone na swoj serwer lub ustawic przekierowanie napisz na pomoc@ehmediagroup.net

#1 2009-03-02 11:04:08

TeresaElvis
Administrator

Elvis In Person

http://www.elvisnews.com/images/coverart/big/cd_inperson.jpg
Skład:

CD 1

Blue Suede Shoes
Johnny B. Goode
All Shook Up
Are You Lonesome Tonight?
Hound Dog
I Can't Stop Loving You
My Babe
Mystery Train
Tiger Man
Words
In the Ghetto
Suspicious Minds
Can't Help Falling in Love

Bonusy:

Runaway
Yesterday
This Is the Story
Inherit the Wind
Rubberneckin'
Reconsider Baby
Funny How Time Slips Away

CD 2

Blue Suede Shoes
I Got a Woman
All Shook Up
Love Me Tender
Jailhouse Rock
Don't Be Cruel
Heartbreak Hotel
Hound Dog
Memories
Mystery Train
Tiger Man
Baby, What You Want Me to Do
Runaway
Are You Lonesome Tonight?
Yesterday
Hey Jude
In the Ghetto
Suspicious Minds
What'd I Say
Can't Help Falling in Love

W zeszłym tygodniu miałem przyjemność zrecenzować "I'll Remember You", a teraz czas na kolejne grudniowe wydanie z katalogu FTD - "Elvis In Person". Czy będzie lepsze od swojego poprzednika?

Wygląd

Jak we wszystkich reedycjach albumów z katalogu podstawowego wnętrze i opakowanie prezentuje się bardzo dobrze. Producenci zdecydowali się zachować oryginalną okładkę, przygotowali doskonałą książeczkę z mnóstwem przydatynch informacji, urozmaiconą różnymi ciekawymi zdjęciami. Podsumowując, jest tak jak być powinno w każdym kolekcjonerskim wydaniu.

Zawartość

Zgodnie z polityką Ernsta Jorgensena, na pierwszej płytce zaprezentowano nam cały oryginalny album, poszerzony o kilka dodatkowych utworów. Warto zaznaczyć, że jest on w znakomitej jakości dźwięku. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że brzmi nawet ciut lepiej niż wydanie z 1969 roku, czy jego reedycja z 1999 roku. Dwie bonusowe piosenki - Runaway i Yesterday pochodzą z płytki "On Stage", poświęconej występom scenicznym Króla w Las Vegas. Kolejnymi utworami, które znalazły się na tym dysku są: This Is the Story, Inherit the Wind, Rubberneckin', Reconsider Baby i Funny How Time Slips Away. Nie są to nowe wykonania, ponieważ swoją premierę miały dokładnie 17 lat temu na kolekcjonerskim boksie "Collector's Gold".

http://www.elvisconcerts.com/pictures/s6908xx07.jpg

Na drugiej płycie CD zamieszczono niewydany koncert wieczorny z 22 sierpnia. W tym miejscu wypada zadać sobie dwa pytania: Co z jakością dźwięku? Czy występ był udany? Jeżeli chodzi o pierwszą kwestię, odpowiedź jest prosta. Do tej pory BMG i Follow That Dream wydało kilka występów z tego sezonu, więc każdy powinien wiedzieć, czego należy się spodziewać. Jeżeli chodzi o sam koncert to osobiście uważam, że jest dobry, jak zresztą każdy w 1969 roku. Elvis jest wyluzowany, często żartuje z publicznością, z humorem opowiada o początkach swojej kariery i cieszy się z każdej sekundy spędzonej na scenie. Ja na równi z Nim i widownią zgromadzoną tego wieczora w Hotelu International, bawiłem się doskonale. Jakość dźwięku płytki stoi na naprawdę wysokim poziomie, a miks ma podobną barwę do zastosowanego przez BMG na "Viva Las Vegas".

Podsumowanie

Uwielbiam ten album, doskonale bawię się przy pozostałych koncertach z tego sezonu... tak więc w tym wypadku nie mogło być inaczej. Duże brawa dla Follow That Dream!

Artykuł opracował: Piotr Donefner

Czasem wydaje mi się , że to sen, ale mam nadzieję, że nigdy się nie obudzę. ELVIS

Stopka forum