ELVIS CENTRUM

International Centre Of Elvis Presley

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-09-01 18:54:59

Danusia
Administrator

Lisa Marie, Priscilla i Lamar Fike - o scjentologii.

Lisa Marie Presley córka Elvisa
Według aktorki, technologia L. Rona Hubbarda, gdy zastosować ją dokładnie, daje niewiarygodne wyniki. Rezultaty te są ściśle określone i wieczne. „Dziś bez scjentologii byłabym całkowicie obłąkana albo byłoby już po mnie. Jestem dozgonnie wdzięczna scjentologicznej technologii i panu Hubbardowi, który poświęcił swe życie, by pomagać ludziom i naszej planecie, ale i ludziom, którzy ofiarowali się, by pomagać innym poprzez scjentologię” – ekscytuje się piosenkarka.

Priscilla Presley aktorka i była żona Elvisa Presleya
„Szkoda, że nie wiedział, czym jest scjentologia, zanim zmarł” – stwierdziła w odniesieniu do swego byłego męża. Dodała, że stanowcza antynarkotykowa polityka scjentologii mogłaby „bardzo pomóc Elvisowi” w zwalczeniu nałogu.

Lamar Fike były kompan Elvisa
Były przyjaciel Presleya wspomina, że pewnego dnia, gdy byli w Los Angeles, wsiedli do limuzyny i pojechali do centrum scjentologii na Sunset Boulevard. „Elvis wszedł do środka i zaczął z nimi rozmawiać – wspomina. – Czekaliśmy w samochodzie, a oni oczywiście zaczęli mu robić te wszystkie wykresy i inne bzdury. Elvis wyszedł i powiedział: «P…ć tych ludzi! Nie ma mowy, bym kiedykolwiek związał się z tą cholerną grupą. Wszystko czego chcą, to moje pieniądze!» Trzymał się z dala od scjentologii, jakby to była kobra. Przekręca się chyba w grobie, widząc jak daleko Lisa Marie w to weszła”.

Na podstawie www.scientology-kills.org

"Until we meet again, may God bless you…adios." Elvis Presley

#2 2012-08-15 00:28:21

harriet
Użytkownik

Re: Lisa Marie, Priscilla i Lamar Fike - o scjentologii.

Witam po długiej przerwie! !!!!!!Ale wracając do tematu - ostatnio przeczytałam informację o tym że Lisa Marie opuściła szeregi sekty. Odniesienia do tego można znaleźć w tekstach jej najnowszych piosenek. Lisa razem z mężem i bliźniaczkami zamieszkała  na angielskiej wsi  w Sussexi według Daily Mail często bywa w miescowym pubie. Podobno mamuśka (Priscilla) tam nie bywa. Czyżby wreszcie Lisa uwolniła się od toksycznej sekty i nie mniej toksycznej mamuśki?  Tego Jej szczerze życzę!!!!!

Stopka forum