ELVIS CENTRUM

International Centre Of Elvis Presley

  • Nie jesteś zalogowany.

#1 2015-04-26 16:13:39

Danusia
Administrator
Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 40996

Sensacyjna wiadomośc - czyim potomkiem jest Elvis???

Fragment książki
KREW MEROWINGÓW – POLSCY POTOMKOWIE JEZUSA” autorstwa Barbary Turlińskiej
Tysiące współcześnie żyjących Polaków nie zdaje sobie sprawy, że pochodzi od pierwszej francuskiej dynastii panującej Merowingów. Legendy głoszą, że Merowingowie wywodzą się wprost od Jezusa i Marii Magdaleny. Jeśli Jezus zostawił potomków – i Ty możesz być jednym z nich!

„KREW MEROWINGÓW – POLSCY POTOMKOWIE JEZUSA” to pierwsze, oparte na faktach historyczno-genealogicznych opracowanie dotyczące potomków Merowingów w Polsce.
       
"Co łączy Henryka Sienkiewicza, Wojciecha Kossaka, Deotymę, Karola Szymanowskiego, majora Hubala, Szekspira, Toma Hanksa, ELVISA PRESLEYA,
                                                                                  ----------------------
Hermana Goerringa, markiza de Sade, Rubensa, Newtona, Byrona, Edisona, budowniczego Tadż Mahal, Madonnę, Marilyn Monroe, świętą Jadwigę, Lecha Kaczyńskiego, Johny Deepa i Baracka Obamę? Poza tym, że każde z nich jest w swoim czasie i w swojej dziedzinie znane i sławne (niezależnie od tego, czy dobra to, czy zła sława) – postaci te łączy pochodzenie od wspólnego królewskiego przodka. A jeśli hipoteza pochodzenia Merowingów od Jezusa jest prawdziwa – wszyscy oni są Jego potomkami.
      Wśród niezliczonych rzesz potomków merowińskich królów są miliony zwykłych ludzi, których imion historia nie zapisała, bo ich życie nie wpłynęło w żaden szczególny sposób na dzieje świata. Ale jest też wśród nich spore grono jednostek wybitnych – nazwisk, które znane są każdemu uczniowi czy miłośnikowi kultury. Są wśród nich artyści: pisarze, poeci, muzycy, malarze, rzeźbiarze, aktorzy; są politycy i dyplomaci, podróżnicy i odkrywcy, bohaterowie walk o niepodległość, wodzowie i generałowie, działacze społeczni, naukowcy, odkrywcy i konstruktorzy. Ich nazwiska znajdujemy w podręcznikach szkolnych, na okładkach książek i tablicach pamiątkowych, na pomnikach i w nazwach ulic. Niektórych oglądamy współcześnie w teatrze, kinie i telewizji, słuchamy ich występów na koncertach lub... na sali sejmowej. Jest w tym gronie także spora grupa osób, które dziś niemal zupełnie zapomniane, w swojej epoce były powszechnie znane i szanowane i wywierały znaczący wpływ na życie społeczne lub kulturalne.”
„Czym zatem jest Święty Graal?
      Naczyniem, w które zebrano krew Jezusa,
      czy rodem, przekazującym tę krew z pokolenia na pokolenie?

W książce m.in.:
* lista znanych Polaków pochodzących od Merowingów (ponad 300 sławnych rodaków – m.in. Henryk Sienkiewicz, Wojciech Kossak, Ignacy Krasicki, Emilia Plater, Józef Piłsudski, Zygmunt Krasiński, Ewelina Hańska, Melchior Wańkowicz, Jacek Malczewski, Karol Szymanowski, Maria Pawlikowska-Jasnorzewska, Beata Tyszkiewicz, Maja Komorowska, Małgorzata Braunek, Grzegorz Turnau)

* lista polskich rodzin pochodzących od Merowingów (ok. 4000 nazwisk)

* lista sławnych cudzoziemców pochodzących od Merowingów (ok. 500 osobistości – m.in. Barack Obama, Elvis Presley, Brad Pitt, Tom Hanks, Keanu Reeves, Marilyn Monroe, Madonna, Audrey Hepburn, Celine Dion, Elizabeth Taylor, Richard Gere, Uma Thurman, William Sheakspere, markiz de Sade, Rubens, Bill Gates)
* wiele interesujących ciekawostek.


No i proszę, nie na darmo Elvisa nazywano królem, gdyż on tym KRÓLEM był!


"Until we meet again, may God bless you…adios." Elvis Presley

Offline

 

#2 2015-05-28 20:09:05

TeresaElvis
Administrator
Skąd: Warszawa-Memphis
Zarejestrowany: 2008-11-05
Posty: 6825

Re: Sensacyjna wiadomośc - czyim potomkiem jest Elvis???

a może i ja też się wywodzę, gdzie to sprawdzić?


Czasem wydaje mi się , że to sen, ale mam nadzieję, że nigdy się nie obudzę. ELVIS

Offline

 

#3 2015-05-28 22:54:03

Danusia
Administrator
Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 40996

Re: Sensacyjna wiadomośc - czyim potomkiem jest Elvis???

Niestety, strona ta jest niedostępna! Szukałam i  bez rezultatu, choć to ma być 4000 nazwisk. Pilnie strzeżą tajemnicę!
A tu jeszcze urywek z innego tekstu:
Krew Dawida
Słynne „Protokóły Mędrców Syjonu” wywodzą się z kręgów związanych z Prieure de Sion. Zakon ten został założony na górze Syjon, gdzie mieli swoją siedzibę. Jest to ich plan podboju świata oraz ustanowienie króla świata z rodu Merowingów. Są tam takie zdania: „Król Izraela stanie się prawdziwym papieżem świata”, „... Umocnimy dynastię króla Dawida”, „... Kilku członków plemienia Dawidowego będzie przygotowywać królów i ich następców”, „... Tylko nasz monarcha oraz trzej, którzy go wtajemniczyli, będą znali przyszłość”. „Podporą świata w osobie Władcy Świata, który pochodzi ze świętego nasienia Dawidowego...”. Stwierdzenia te swój rodowód mają w Graalu. Według apokryfów, na podstawie których Dan Brown napisał książkę „Kod Leonarda da Vinci”, w czasie śmierci Jezusa, Maria Magdalena była z nim w ciąży. Po śmierci męża uciekła ze swym dzieckiem do Francji dając początek dynastii Merowingów, którzy w ten sposób pochodziliby w prostej linii od Dawida, króla Izraela.

********************************************************************888

Wszystko to jest nader ciekawe, ale trudno się ''dokopać'' więcej...


"Until we meet again, may God bless you…adios." Elvis Presley

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting 1.2.13
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo