ELVIS CENTRUM

International Centre Of Elvis Presley

• Nie jesteś zalogowany.
  • Index
  •  » Wywiady
  •  » VIVA LAS ELVIS CZYLI WYWIAD Z KRÓLEM

#1 2009-04-28 22:05:57

TeresaElvis
Administrator

VIVA LAS ELVIS CZYLI WYWIAD Z KRÓLEM

http://tipestopes.art.pl/fot/elvis.jpg
Imię - Elvis Aaron Presley
Urodzony - 08.01.1935
Wzrost - 185 cm
Waga /wczesna/ - 90 kg
Klatka piersiowa /100cm/
Biodra /97,5cm/
Talia średnia /80 cm/
Ulubiony napój - "Coca Cola"
Hobby - jedzenie
Ulubione danie - hamburger podsmażany na tłustej patelni
Czas pracy serca - 42 lata, 7 miesięcy, 8 godz.
Ostatnie danie - hamburger
Miejsce śmierci - ubikacja

Dane uzupełnione niedawno.

Na zdjęciu Elvis Aaron Presley ze swoim bratem
Nie będę ukrywał, że lubię Elvisa, a pisanie o nim uznaję za wyjątkową i niewątpliwą przyjemność. Samo spotkanie z nim sprowokowało mnie do zadania mu kilku pytań. Niewiele zmieniło się przez te 25 lat, kiedy media poinformowały nas o Tym że Elvis nie żyje. Pustka i poczucie straty zobowiązuje do pewnych przemyśleń. I nowych odkryć ! Kiedy rozmawiałem z nim dokładnie tydzień temu powiedział, coś o pieniądzach. Okazuje się, że firma Elvis Presley zarabia o wiele więcej jak w czasach kiedy Elvis był wśród nas." Pod ziemią lepiej płacą" - mówi. Od śmierci w 76-tym widzę, że wiele się nauczył. Zna się nie tylko na muzyce, ale trzepie niezłą kasę z firmy zwanej "Graceland", tel.1-800-238-2000
Czynne w godz. 9-18
Dorośli - 5 $
Dzieci - 3 $

Śmieje się z aktualnych trendów.
Usłyszałem:

"To straszne czasy, kiedy muzyka stała się niesłychanym ściekiem dla wszelkiego rodzaju przemytników w stylu Spice &Sting.
To banda biznesmenów, która ma gdzieś dźwięk nie mówiąc już o tym, czym Ty jesteś w tym całym interesie.
Na tej chorej planecie są dwa, trzy zespoły warte grzechu, resztę... o dupę potłuc".

Zadałem mu pytanie jak ocenia lata 90-te i jak tam ma się Kurt Cobain?
Odpowiedź była krótka:

"Koleś pucuje mi buty w środy, Morrison w soboty. Z Lenonnem gramy w każdy piątek w statki no bo to rozgarnięty facet, a Curtis z Joy Division zawsze był dobry, to cholernie pracowity facet, teraz pisze sto razy lepsze teksty niż wcześniej i przygotowuje już swoją piątą solową płytę. Jak znajdziesz czas to zajrzyj do mnie, zrobię Ci cholernie smacznego hamburgera".

Odpytał: Zbyszek Stelmaszewski

Czasem wydaje mi się , że to sen, ale mam nadzieję, że nigdy się nie obudzę. ELVIS

#2 2015-07-18 14:09:28

Desti
Użytkownik

Ostrzeżenia: 4

Re: VIVA LAS ELVIS CZYLI WYWIAD Z KRÓLEM

Nie wiem co to za tekst ...

Niemniej ludzie kochani nie uwłaczajcie Królowi pisząc takie głupoty, jak np. że jego hobby to jedzenie!

Elvis, to człowiek bardzo charyzmatyczny i inteligentny. Miał różne hobby, od motocykli, koni, karate po czytanie itp.
Poza tym skąd ten od dziesiątek lat powielany stereotyp, że on dużo jadł?! Nie każdy, kto jest grupy jest taki z obżarstwa.

Elvis jadł mało (były dni co wcale) jak na mężczyznę, który prowadził tak wyczerpujące życie (koncerty, treningi, próby, nagrania itp.), co potwierdzają osoby, które były blisko niego.

Miał kłopoty z okrężnicą (jelito grube - wydalanie kału), a do tego leki jakie zażywał również powodowały zaparcia. Póki był młody jakoś sobie z tym jego organizm radził. Jednak prawa natury są nieubłagane, po 35 roku życia zmienia się metabolizm i nawet zdrowy człowiek musi się pilnować by nie przybrać na wadze, a co dopiero z takimi schorzeniami jakie miał Elvis.

• Index
  •  » Wywiady
  •  » VIVA LAS ELVIS CZYLI WYWIAD Z KRÓLEM

Stopka forum