ELVIS CENTRUM

International Centre Of Elvis Presley

• Nie jesteś zalogowany.
  • Index
  •  » Wywiady
  •  » VIVA LAS ELVIS CZYLI WYWIAD Z KRÓLEM

#1 2009-04-28 22:05:57

TeresaElvis
Administrator

VIVA LAS ELVIS CZYLI WYWIAD Z KRÓLEM

http://tipestopes.art.pl/fot/elvis.jpg
Imię - Elvis Aaron Presley
Urodzony - 08.01.1935
Wzrost - 185 cm
Waga /wczesna/ - 90 kg
Klatka piersiowa /100cm/
Biodra /97,5cm/
Talia średnia /80 cm/
Ulubiony napój - "Coca Cola"
Hobby - jedzenie
Ulubione danie - hamburger podsmażany na tłustej patelni
Czas pracy serca - 42 lata, 7 miesięcy, 8 godz.
Ostatnie danie - hamburger
Miejsce śmierci - ubikacja

Dane uzupełnione niedawno.

Na zdjęciu Elvis Aaron Presley ze swoim bratem
Nie będę ukrywał, że lubię Elvisa, a pisanie o nim uznaję za wyjątkową i niewątpliwą przyjemność. Samo spotkanie z nim sprowokowało mnie do zadania mu kilku pytań. Niewiele zmieniło się przez te 25 lat, kiedy media poinformowały nas o Tym że Elvis nie żyje. Pustka i poczucie straty zobowiązuje do pewnych przemyśleń. I nowych odkryć ! Kiedy rozmawiałem z nim dokładnie tydzień temu powiedział, coś o pieniądzach. Okazuje się, że firma Elvis Presley zarabia o wiele więcej jak w czasach kiedy Elvis był wśród nas." Pod ziemią lepiej płacą" - mówi. Od śmierci w 76-tym widzę, że wiele się nauczył. Zna się nie tylko na muzyce, ale trzepie niezłą kasę z firmy zwanej "Graceland", tel.1-800-238-2000
Czynne w godz. 9-18
Dorośli - 5 $
Dzieci - 3 $

Śmieje się z aktualnych trendów.
Usłyszałem:

"To straszne czasy, kiedy muzyka stała się niesłychanym ściekiem dla wszelkiego rodzaju przemytników w stylu Spice &Sting.
To banda biznesmenów, która ma gdzieś dźwięk nie mówiąc już o tym, czym Ty jesteś w tym całym interesie.
Na tej chorej planecie są dwa, trzy zespoły warte grzechu, resztę... o dupę potłuc".

Zadałem mu pytanie jak ocenia lata 90-te i jak tam ma się Kurt Cobain?
Odpowiedź była krótka:

"Koleś pucuje mi buty w środy, Morrison w soboty. Z Lenonnem gramy w każdy piątek w statki no bo to rozgarnięty facet, a Curtis z Joy Division zawsze był dobry, to cholernie pracowity facet, teraz pisze sto razy lepsze teksty niż wcześniej i przygotowuje już swoją piątą solową płytę. Jak znajdziesz czas to zajrzyj do mnie, zrobię Ci cholernie smacznego hamburgera".

Odpytał: Zbyszek Stelmaszewski

Czasem wydaje mi się , że to sen, ale mam nadzieję, że nigdy się nie obudzę. ELVIS

#2 2015-07-18 14:09:28

Desti
Użytkownik

Ostrzeżenia: 4

Re: VIVA LAS ELVIS CZYLI WYWIAD Z KRÓLEM

Nie wiem co to za tekst ...

Niemniej ludzie kochani nie uwłaczajcie Królowi pisząc takie głupoty, jak np. że jego hobby to jedzenie!

Elvis, to człowiek bardzo charyzmatyczny i inteligentny. Miał różne hobby, od motocykli, koni, karate po czytanie itp.
Poza tym skąd ten od dziesiątek lat powielany stereotyp, że on dużo jadł?! Nie każdy, kto jest grupy jest taki z obżarstwa.

Elvis jadł mało (były dni co wcale) jak na mężczyznę, który prowadził tak wyczerpujące życie (koncerty, treningi, próby, nagrania itp.), co potwierdzają osoby, które były blisko niego.

Miał kłopoty z okrężnicą (jelito grube - wydalanie kału), a do tego leki jakie zażywał również powodowały zaparcia. Póki był młody jakoś sobie z tym jego organizm radził. Jednak prawa natury są nieubłagane, po 35 roku życia zmienia się metabolizm i nawet zdrowy człowiek musi się pilnować by nie przybrać na wadze, a co dopiero z takimi schorzeniami jakie miał Elvis.

#3 2015-07-18 17:38:37

Danusia
Administrator

Wstyd się przyznać, ale dotąd nie czytałam tego wywiadu. Dzięki Desti za czujność i obronę honoru Króla!!!

"Until we meet again, may God bless you…adios." Elvis Presley

#4 2015-07-19 01:49:52

Desti
Użytkownik

Ostrzeżenia: 4

Danusiu bo mi krwawi serce, jak czytam takie rzeczy, zwykle pisane przez ludzi, którzy o nim nie wiedzą nic. Chyba ze zwykłej zawiści, że taka wielkość nawet w nikłym procencie nigdy nie stanie się ich udziałem!

Mogłabym takim pisarczykom oczy żywcem wydrapać!

P.S.

Czytam wasze forum od miesiąca. Wiele ciekawych tu dla mnie informacji. Bardzo się cieszę, że tu trafiłam. Jak zwykle przez przypadek. img/smilies/smile

Jednak to "coś" tu, tak wzburzyło moją krew, że musiałam się zarejestrować aby zaprotestować.

• Index
  •  » Wywiady
  •  » VIVA LAS ELVIS CZYLI WYWIAD Z KRÓLEM

Stopka forum