ELVIS CENTRUM

International Centre Of Elvis Presley

  • Nie jesteś zalogowany.

#1 2018-02-17 11:26:57

Danusia
Administrator
Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 39212

LISA MARIE PRESLEY TONIE W DŁUGACH.

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/H2WktkqTURBXy9lZTgwOGYxM2ZmMjM1NGQzMmUxODEwYWVjYjA0YjY3YS5qcGVnkpUDAsyczQS1zQKlkwXNAzLNAcw

LISA MARIE PRESLEY TONIE W DŁUGACH. KWOTA OPIEWA NA KILKANAŚCIE MILIONÓW DOLARÓW!

Sergiusz Królak, Dziennikarz Plejada.pl

Lisa Marie Presley ma problemy finansowe. Córka Elvisa Presleya poinformowała media, że ma obecnie ponad 16 milionowy dług. Wszystko ujawniła podczas sprawy rozwodowej z mężem, Michaelem Lockwoodem.

Lisa Marie Presley złożyła dokumenty rozwodowe przeciwko swojemu partnerowi, Michaelowi Lockwoodowi. Rozstanie z mężem sprowokowało ją do publicznego ujawnienia swoich zarobków oraz długów.

Zgodnie z jej słowami, kobieta ujawniła swoje problemy finansowe, ponieważ Michael Lockwood żąda od niej opłat adwokackich w wysokości 450 tys. dolarów, na które jej nie stać.

Zgodnie z treścią akt rozwodowych, córka sławnego piosenkarza ma ponad 16 mln dolarów zaległości płatniczych. Większość kwoty to niespłacone podatki z lat 2012-2015.
Jak sama przyznała serwisowi TMZ, nieuregulowane płatności to nie jedyny powód zadłużenia. Córka Elvisa Presleya ma również mieszkanie w Wielkiej Brytanii, które usilnie stara się rozładować, ponieważ nie stać ją na spłatę kredytu hipotecznego w łącznej wysokośći ok. 6 mln dolarów.
Lisa Marie Presley to jedyne dziecko Elvisa Presleya i jego żony, Priscilli. W 2004 roku córka legendarnego muzyka sprzedała większość jego rezydencji za 100 mln dolarów.

Zmarły w 1977 roku Elvis Presley był nazywany "Królem Rock and Rolla". Na swoim koncie miał ponad 70 albumów studyjnych oraz setkę singli.


"Until we meet again, may God bless you…adios." Elvis Presley

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting 1.2.13
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo