ELVIS CENTRUM

International Centre Of Elvis Presley

  • Nie jesteś zalogowany.

#1 2018-03-13 09:27:26

Danusia
Administrator
Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 39212

Elvis in top shape on Murfreesboro '74

http://www.elvismatters.com/nieuws/afbeeldingen/thumbnails/5_20180313074113.jpg
   
Pod koniec lutego FTD wydaje dwa występy w Murfreesboro. Występy z 14, a szczególnie 19 marca, mogą być punktem kulminacyjnym marcowej trasy. Widowiska te można postrzegać jako preludium do słynnego nagrania z 20 marca w Memphis, za które Elvis otrzymał nagrodę Grammy za "How Great Thou Art",  i które jest jednym z najlepszych programów z 1974 roku. Tour miał takie atrakcje, jak Tulsa Shows, pokazy Houston Astrodome, ale także pokazy Roanoke i Richmond, które były na najwyższym poziomie. Trasa była rzeczywiście 15-dniowa, ale ze względu na prędkość, z jaką bilety zostały wyprzedane, zarezerwowano więcej programów. Nawiasem mówiąc, już we wrześniu 1972 roku wiadomo było, że Elvis zrobi tę trasę, w styczniu 1974 roku a długo oczekiwane bilety wreszcie pojawiły się na rynku.

Elvis, który nie koncertował od lipca 1973 roku, po raz pierwszy zakończył sezon w pełni zarezerwowany w Las Vegas w styczniu i lutym 1974 roku. Na tych pokazach w Las Vegas w mediach pojawiła się pewna krytyka, ale ta krytyka zniknęła z programów, które zrobił w telewizji. Widowiska były bardzo profesjonalne, a na przemian jego głos i postawa była dobra. Występ 14 marca jest bardzo fajnym show, Vocally Elvis jest w najlepszej formie. Podczas "Love Me Tender" Elvis jest zirytowany opiniami. Elvis prosi Feltona o zrobienie czegoś z dźwiękiem. "Polk Salad Annie" to najlepsza wersja i "Why Me Lord" ponownie wykonuje ostatnią część utworu. Pod koniec "Suspicious Minds" robi jedno-liniowy "Take These Chains". Dla Charliego Hodge to wyjątkowy wieczór,

Dźwięk koncertu jedt dobrej jakości. Mamy więc cś do podziwiania. Elvis jest w dobrej formie i daje ludziom wartościowy występ za ich pieniądze Najważniejszym wydarzeniem tego wydania jest pokaz 19 marca. Występ Richmond dzień wcześniej był już szczytowym show, a Elvis był dość luźny iw swoim żywiole. Występ w Murfreesboro jest jeszcze lepszy, ponieważ jest to koniec trasy i być może oczekiwanie na nagranie z Memphis, i Elvis staje się coraz lepszy. W tym spektaklu Elvis ma jeszcze więcej zabawy, jest jeszcze bardziej luźny i wokalnie jeszcze lepszy. Ten pokaz cechuje moc "Steamroller Blues", a także podczas prezentacji Elvis poświęca czas, aby podziękować Hotelowi Ramada Inn za dobrą opiekę nad Grupa. przed "Pomóż mi", Elvis mówi nam, że piosenka została napisana przez Larry'ego Gaitlina. Niestety taśma kończy się 40 sekund w Mystery Train.
Kup ten top CD na ShopElvisMatters!

http://webshop.elvismatters.com/nl/ftd- … ro-74.html


Published: march 13th 2018 07:24 AM.
Source: ElvisMatters / Published by: ElvisMatters


"Until we meet again, may God bless you…adios." Elvis Presley

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting 1.2.13
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo