ELVIS CENTRUM

International Centre Of Elvis Presley

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2019-10-18 00:03:54

Danusia
Administrator

Transkrypcja taśmy, gdzie Elvis wypowiada się na tematy duchowe

Poniżej znajduje się transkrypcja taśmy z Elvisa wypowiadającego się na tematy duchowe do małej grupy ludzi, w 1966 roku: Jest światło jaśniejsze niż cokolwiek, co kiedykolwiek widzieliśmy na Ziemi i jest widoczne dla tych, którzy są bliscy śmierci. Kiedy zaczynają opuszczać swoje ludzkie ciało, widzą to Niebieskie Światło. To jest Światło Boga i jest Światłem wypełnionym poczuciem ciepła i przynależności jak żadna inna, jakiej nie doświadczyliśmy na tej planecie Ziemia. Jest większa niż przynależność do rodziny, przynależność do ukochanej czy kochanki, ale jest jednością z Bogiem, naszym Stwórcą. Jesteśmy jak Światło, tylko nasze światło jest tak małe w porównaniu z nim i cały czas spędzony na Ziemi, nasza światłość, nasza duchowa jaźń, pragnie powrotu do tej jednej wielkiej jasności, tej jedności z Bogiem.
Światło reprezentuje sumę całej wiedzy. Od eonów temu jest przechowywana w jakimś ogromnym centrum i jest nam rozdawana w małych partiach a każda z nich jest równa naszemu zrozumieniu, gdy postępujemy mentalnie i duchowo. Niektórzy z nas nigdy nie robią postępów, więc niewiele dzielimy się tą wiedzą - inni dążą do edukacji i wzrostu i zdobywają więcej. Niektórzy - nieliczni, rodzą się gotowi do otrzymania wiedzy, tęsknią za nią i z całego serca pragną ją zdobyć. Następnie stają się wychowawcami tych, którzy nie przyjęli lub nie są gotowi na jej przyjęcie bez pomocy. Jest tu niewielu - niewielu, którzy zajmują pozycje władzy - zdolność do docierania do innych, którzy są przeznaczeni do edukacji, ale czasami są śledzeni z boku. Muszą przyjść ponownie i spróbować. Ci nieliczni, którzy znajdują swoje miejsce i próbują osiągnąć swój cel tutaj na Ziemi, nie muszą próbować ponownie, chyba że chcą. Czasami przychodzą za wcześnie i muszą dokonać korekt lub zginąć. Czasami nie są w stanie się dostosować i dlatego nie mogą osiągnąć swoich celów z tego powodu, a następnie nie ponoszą odpowiedzialności za tę karmę. Następnie jest niewielu, którzy kształcą, robią wszystko, co w ich mocy, aby osiągnąć postęp swoich dusz poprzez osiągnięcie celu dla dobra wszystkich; to oni wchodzą w inny plan, kiedy wracają do światła Nieba. Osiągają wzrost duszy i są błogosławieni przez Boga.

Czasami spotykamy ludzi, którzy świecą - wydaje się, że mają blask i przy których chcemy być w pobliżu, ponieważ rozjaśniają nasze własne życie - nie przez korzyści materialne lub jakieś ciekawostki, ale przez ich samą obecność. Pociąga nas to. Są to dusze bardziej rozwinięte i wiemy, że duch naszej duszy chce być blisko nich, ponieważ są bliżej nieba lub Boga niż my. Ci, którzy mają tę bliskość, mogą dotrzeć do ludzi; ludzie automatycznie ich kochają, pożądają ich, chcą ich towarzystwa, starają się być tacy, jak oni, i są to ukochani ludzie. Niezwykle ważne jest, aby ci, którzy są bliżsi, mieli dobrą jakość, dobrą moralność i dobre serca, w przeciwnym razie doprowadzą wielu do zguby. Tak jak zło jest czarne, pochłaniając całe światło, pochłania wszelkie dobro i zabiera ludzi ze sobą w ciemność. Czerń to piekło - naszym zdaniem piekło byłoby to; coś, czego fizycznie nie chcemy, ale wyobraźmy sobie, jak nasze delikatne duchowe istoty światła myślą o tym - wcielenie strachu!
Głupotą byłoby powiedzieć, że nie jest prawdą, że jesteśmy stworzeniem podobnym do światła ... Biblia mówi o Jezusie: Ja jestem Światłem i Drogą. Wszyscy, którzy wchodzicie, musi wejść tą drogą. Mówi nam, że jest Światłem - ponieważ jesteśmy częścią Niego, Jego dzieci, dlatego my też jesteśmy Światłem - istotą drobnych cząstek światła - wielu kolorów - każdy z nas ma światło o różnych kolorach, tak jak nasze osobowości. Odpowiadamy na te kolory i dlatego podoba nam się ten lub inny kolor, czujemy się komfortowo w tym czy innym i wyglądamy lepiej itp. W tym lub innym kolorze. Ja wolę niebieski i biały. Lubię zielony i niebieski i lubię je zmieszane ze złotem lub żółto-złotym, ponieważ są to kolory mojego światła. Wiem to, bo mi powiedziano. Nie powiem ci teraz, jak mi powiedziano, to nie jest ważne. Powiedzieć więcej, myliłoby cię dzisiaj. Ale wkrótce będę miał lawendę pośród mojego światła - wiem o tym i chcę tego. Aby zmienić kolory, musisz być duchowo gotowy do studiowania, poszerzyć swoje serce i duszę i przestrzegać praw Boga. Mam nadzieję, że osiągnąłem ten punkt, ale jeśli nie, postaram się bardziej. Bóg nie lubi ludzi leniwych, niezmiennych i niegodziwych - podziwia wysiłek, determinację i pragnienie dobra. Bądź dobry, nie rób nic złego nikomu ani żadnemu żywemu zwierzęciu, ponieważ jeśli to zrobisz, wszczepisz zło swojej karmie i prędzej czy później będziesz musiał odpokutować, będziesz musiał stawić temu czoło ponownie w takiej czy innej formie i wygrać a następnym razem będzie łatwiej. Przede wszystkim o wiele łatwiej jest być dobrym - pokuta jest sama w sobie piekłem.

Światłem, o którym chciałem wam powiedzieć, jest miłość Boża, Jego rozumna miłość do każdego z nas i wiedza, którą On chce nam dać. Nie bój się jasności, która przychodzi do ciebie w snach, kolorów, które możesz zobaczyć podczas snu. I nie obawiaj się poczucia bycia nieważkim we śnie lub tuż przed snem.  A jeśli masz sen, który wydaje się rzeczywisty, którego nie możesz wyjaśnić, ale silnie się nad nim zastanawiasz, spróbuj znaleźć kogoś, kto by go wyjaśnił. Sprawdź je, aby znaleźć odpowiedzi na swoje problemy. Tak wielu z nas jest wypełnionych swoimi pragnieniami, że nie słyszymy ani nie widzimy odpowiedzi nam udzielanych. Poświęć czas na medytację, zastanowienie się i - twoje serce ci powie. Można powiedzieć, że to radio Boże, nasz nadajnik i odbiornik. Więc włącz i słuchaj od czasu do czasu.

Tłumaczenie Danusia. Danuta Robakowska

"Until we meet again, may God bless you…adios." Elvis Presley

Stopka forum