ELVIS CENTRUM

International Centre Of Elvis Presley

  • Nie jesteś zalogowany.
Z dnie 2 marca 2020 Hosting VGH.pl konczy dzialalnosc, dane stron zostana zabezpieczone, jesli chcesz przeniesc strone na swoj serwer lub ustawic przekierowanie napisz na pomoc@ehmediagroup.net

#1 2009-02-05 08:23:42

Max
panna
Zarejestrowany: 2008-12-16
Posty: 13592

Elvis Has Left The Bulding

Anne E. Nixon

http://img264.imageshack.us/img264/2629/leftthebuildingcovergn2.jpg

Ta CD przedstawia różne transmisje radiowe i wywiady przeprowadzone 16 i 17 sierpnia 1977r. Wiem dobrze, że nie jest to ten rodzaj materiału, którego większość fanów chciałaby słuchać; nawet po tak wielu latach jest nadal dla nas bardzo ciężko wracać do okresu tych posępnych dni.
    CD zaczyna się kilkoma wersami utworu „Softly As I Love You”, piosenki pochodzącej z koncertu z dnia 3 września 1973r i przechodzi w raporty i komunikaty, jakie wstrząsnęły światem. Są tu reakcje (od których pęka serce), takich jak, Charlie Hodge, Joe Esposito, Vernona, fanów, hołdy gwiazd: Davisa Junior, Binga Crosby i Chucka Barry i wypowiedzi Cher i Ann-Margret Bardzo interesujące są wspomnienia Chuck’ o tym jak Elvis przyszedł na jego występ, aby go zobaczyć.
    Wówczas wielu po usłyszeniu tej smutnej wiadomości natychmiast ustawiło radio na stację Luksemburg. Jest tu część specjalnego programu (po tym, jak słowno muzyczne radio odwołało wszystkie planowane programy) i odczucia Todda ujawniające się podczas rozmowy telefonicznej z Tony. Todd chciał podzielić się reakcjami fanów po tej smutnej wiadomości. Tony był zadowolony, kiedy usłyszał, ze fani trzymają się razem i twierdzą, że tak będzie przez następne lata. Najbardziej interesującą ścieżka jest ta, na której znajdują się wywiady z piosenkarzami country z dobrymi przyjaciółmi Elvisa, a między innymi takim jak TG Sheppard, który składa swój hołd ponadczasowej gwieździe. Opowiada on o tym jak oglądał z Elvisem filmy i jeździli razem na motorach. Z naciskiem mówi, że Elvis nie skrywał żadnych swoich stron – taki sam był na scenie jak i w domu. Nie posiadał żadnego ego i nie zapomniał skąd wywodzą się jego korzenie i ze twardo chodził po ziemi. Zdradza, że rozmawiał z nim jeszcze poprzedniego wieczoru.
    Znajdziesz tu też bonus zawierający krótką rozmowę Elvisa z azjatyckim fanem. Rozmowa miała miejsce za kulisami w Hilton, 9 sierpnia 1973r. Opakowanie CD jest w formie rozkładowej książeczki. Front okładki zawiera zdjęcie Elvisa na tle gazet z tragicznymi nagłówkami. Znajdziesz tu zdjęcie Elvisa z japońskimi fanami, zdjęcie Todda i Tony Psince wraz z Elvisem  z roku 1973 i wiele innych. Na to wydanie można spojrzeć jak na historyczny dokument. Podziękowania należą się Arkanowi Denmark z Danii za dostarczenie recenzji tej CD. Kopię płyty można otrzymać w FCEP, w Anglii.

Przekład Marlena Bartczak


http://i17.photobucket.com/albums/b82/Charmed31/Elvis%20Presley/tcb_elvis_gif.gif

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting 1.2.13
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo